Úvod > Aktuálně > Aktuální informace k výuce

Aktuální informace k výuce

18.3.2020

v první řadě bych Vám chtěl poděkovat za Váš čas, který musíte věnovat dětem při domácím vzdělávání. Na včerejší pedagogické radě jsme se domluvili, že úkoly budou zadávány přes elektronickou žákovskou knížku a stejnou zprávu obdrží i zákonní zástupci. Vzhledem k tomu, že přes EŽK nelze posílat přílohy, tak pracovní listy a jiné studijní materiály, budou žáci dostávat do svých osobních e-mailových schránek. Informaci, že žáci dostali materiály do svých e-mailů, obdrží i rodiče formou zprávy v EŽK. Učitelům jsem doporučil, aby zápisy posílali již připravené a snažili se minimalizovat zadávání výpisů z učebnic. Dále jsem pedagogům navrhl, aby využívali vzdělávací videa umístěná na internetu. Paní učitelka Křivohlávková využívá pro komunikaci s žáky aplikaci gotomeeting, požádal jsem i ostatní pedagogy, aby zvážili možnosti této formy výuky. Pokud se tato aplikace osvědčí, škola by objednala licence pro více pedagogů.

Závěrem bych chtěl poděkovat také pedagogům za jejich přístup v této mimořádné situaci.

Umístění tříd a třídní učitelé